CREATE ACCOUNT

Głębia nawilżenia

Balsam na masła shea, oleju kokosowego i witaminy E zaklęty w świecy, sprawi że Twoja skóra stanie się dogłębnie nawilżona i jedwabiście miękka pod wpływem wspaniałego masażu relaksacyjnego całego ciała, dłoni i twarzy.

Wyjątkowe działanie balsamu w świecy opiera się na jego naturalnych składnikach. W przeciwieństwo do innych balsamów nie zawiera w składzie Gliceryny i Alkoholu. Jest w 100% naturalny i zawiera naturalną ochronę UVA i UVB.

Ten wyjątkowy balsam zostanie wmasowany w skórę Twojego ciała, dłoni i twarzy przez naszą fizjoterapeutkę. Balsam zostanie wmasowany w Twoją skórę specjalnymi technikami, które zrelaksują Twoje ciało  i umysł, a jednocześnie zadziałają antycellulitowo. A Twoje ciało przy tym będzie doskonale wygładzone, nawilżone.

+ Cellulit
+ Utrata jędrności
+ Zmiany związane z wiekiem
+ Skóra szara, niedotleniona
+ skóra sucha i popękana
+ Relaks
+ Działanie anti age

Delikatny aromat masła shea i oleju kokosowego, kawy w unikalnym masażu GŁĘBIA NAWILŻENIA to jedwabiście miękka i jędrna skóra, zdrowy koloryt, zmniejszenie cellulitu i głęboki relaks.

Szczególnie korzystnie działa na skórę suchą i słabo nawilżoną, łuszczącą się, pękającą spierzchniętą i starzejącą się.

Dostarcza pełen zakres witamin i substancji odżywczych potrzebnych do tego, by skóra była gładsza, delikatniejsza i zdrowsza.

  • naturalny olej kokosowy
  • naturalne masło shea
  • witamina E

uczulenie na składniki aktywne preparatów użytych do zabiegu

TOP