CREATE ACCOUNT

Masaż Tybetański

Celem masażu jest przywrócenie harmonii ciału i duszy człowieka, naturalna forma walki z bólem.
Masaż tybetański wywodzi się z tradycji rodzinnych, lecz nie ma wielkich i znanych szkół, które trudniłyby się jego nauką. Techniki przekazywane z pokolenia na pokolenie, z ojca na syna przetrwały wieki, by służyć dziś swym uniwersalnym wymiarem i szerokim zastosowaniem. Koncentruje się na uwalnianiu napięć mięśniowych i usuwaniu blokad w przepływie energii, zmniejszenia ilości toksyn w organizmie jak również do głębokiej relaksacji. Ta uniwersalność sprawia, iż jest bardzo lubiany i ceniony przez klientów.

Jest również silnym masażem energetycznym. Wykonywane głaszczące ruchy regulują przepływ energii w kanałach energetycznych.
Kiedy nasze ciało zaczyna chorować na naszej skórze odkładają się dodatnie ładunki elektryczne, które blokują przepływ energii. Poprzez energiczne głaskanie ściągamy te ładunki.
Po masażu tybetańskim możemy, ale nie musimy, czuć się obolali, zmęczeni jednak to jest chwilowe uczucie. Jest to normalna reakcja organizmu na oczyszczanie. Następnego dnia poczujemy się całkowicie inaczej. Nasza energia zostanie pobudzona, będziemy mieli lepszy nastrój, jeśli coś nas bolało to ten ból zmniejszy się. Jest to cudowny masaż dla osób silnie zestresowanych.

Z masażu może skorzystać każdy bez względu na wiek. Bardzo dobre efekty osiąga się u małych dzieci. Dzieci stają się spokojniejsze oraz podnosi się ich odporność.

Bardzo dobrym wspomaganiem efektów terapeutycznych masażu, jest połączenie go z zabiegiem Space Tunel - oczyszczającym, wzmacniającym i rozluźniającym organizm.

W celach terapeutycznych zalecana jest seria 6 zabiegów 1 raz w tygodni

Celem masażu relaksacyjnego jest zmniejszenie, potem całkowite zniesienie napięcia mięśniowo - nerwowego i psychicznego, tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia, odprężenia.

 

  • ogólne przeciwwskazania do masażu;
  • uczulenie na aktywne składniki kremu do masażu
TOP