CREATE ACCOUNT

Analiza składu ciała TANITA

Analiza składu ciała prowadzona za pomocą wyjątkowego japońskiego urządzenia Tanita BC-543, analizatora podstawowych parametrów organizmu.
Poznasz swój wiek metaboliczny, sprawdzisz objętość mięśni, masy kostnej, ilość tłuszczu i wody w organizmie oraz inne parametry.

Zrób Analizę składu ciała i dowiedz się jak poprawić te parametry, zbilansować odżywianie, kontrolować wagę i zyskać lepsze samopoczucie.
Zdrowie jest najważniejsze - właściwa dieta i styl życia mogą pomóc zapobiec chorobom cywilizacyjnym. Aby jak najdłużej cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem ważna jest profilaktyka - dlatego zachęcam do sprawdzenia już dziś w jakiej "kondycji" jest Państwa ciało.

+ % zawartość tłuszczu w organizmie
+ nawodnienie
+ masę mięśni
+ metabolizm spoczynkowy
+ wiek metaboliczny
+ masę kości
+ ilość tłuszczu brzusznego

Cała wizyta składa się z dwóch części:
1. Wykonanie pomiaru na analizatorze.
2. Dokładna analiza wyników wraz z interpretacją przeprowadzona przez naszego trenera.

Mają Państwo możliwość dopytania trenera o szczegóły pomiaru i uzyskanych wyników. Jeżeli będą Państwo zainteresowani informacjami na temat rozwiązań i uzyskaniem wskazówek poprawy uzyskanych wyników mogą Państwo umówić się na pełną konsultację.

Przygotowanie do badania
Badanie wykonywane jest na boso.
W dzień badania należy zachować umiarkowaną i lekkostrawną dietę, nie wolno nic jeść i pić na 2 godziny przed badaniem za wyjątkiem małych ilości wody.

Składniki mineralne decydują nie tylko o dobrej formie fizycznej, witalności, ale warunkują również sprawność psychiki i układu nerwowego człowieka. Przykładowo brak magnezu lub wapnia powoduje, iż czujemy się nieszczęśliwi, przygnębieni, nerwowi czy pełni niepokoju.
Dla mózgu natomiast niezbędny jest selen, witaminy: E, B1, B6, kwas nikotynowy i kwas foliowy. Badania wykazują, iż niedobór tych składników zaburza funkcjonowanie mózgu i prowadzi do pogorszenia pamięci, depresji i innych stanów patologicznych.

+ miesiączka
+ ciąża
+ rozrusznik serca

TOP